Qazqa Wentylator sufitowy czarny z diodą led i pilotem - kolm

od 0,00 PLN

Rodzaj: sufitowy

Zamówienie złożone przed 20.00, a wysyłka już dziś! darmowa wysyłka i zwroty. Zawiera źródło światła:Ja cechy: dopełniające funkcje:Lamp includes a dimmer Szukasz wentylatora sufitowego, który zapewni orzeźwiający powiew w upalne dni? Być może ten wentylator sufitowy Kolm to coś dla Ciebie!

wytworny wygląd w połączeniu z czarnym kolorem i naturalnym kształtem zapewnia stylowy wygląd i pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Ten wentylator jest wyposażony w pilota, dzięki temu możesz go z łatwością obsługiwać z leniwego krzesła lub łóżka!

Wentylator sufitowy wyprodukowany jest ze stali z materiałem sztucznym i szkłem. 3 ostrza wytworzone są z tworzywa sztucznego. Kolm ma średnicę 134 cm i wysokość 39,5 cm. Oprócz tego, iż Kolm gwarantuje orzeźwienie, zagwarantuje również użyteczne oświetlenie!

Ten wentylator posiada zintegrowany moduł LED (niewymienny) o mocy 1620 lumenów i maksymalnie 3500 kelwinów. Można go ściemniać jednocześnie w prześwicie, jak i w kelwinach. Dzięki czemu możesz idealnie użyć ten wentylator zarówno do nastrojowego oświetlenia, jak i bezpośredniego oświetlenia w domu lub biurze.

Wentylator i lampę można prosto ustawić w różnorodnych pozycjach za pomocą załączonego pilota. Dzięki trybowi letniemu i zimowemu, który można ustawić za pomocą tego wentylatora sufitowego, gwarantuje on słuszną dystrybucję powietrza o każdej porze roku.

Wentylator sufitowy tworzy 35-45 dB hałasu. Adekwatna przestrzeń do chłodzenia zależy od wielkości ostrzy. Ten wentylator sufitowy ma łopatki o średnicy 52 cm. Dzięki czemu nadaje się do pokoju o powierzchni 12-25 m².

Jeśli szukałeś wielofunkcyjnego wentylatora sufitowego, wybierz Kolm!