Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100

od 349,00 PLN

Wentylator Premium MiniVent M1 / 100 cenionej marki Helios

M1 kanon: ma 2 poziomy efektywności obrotowej. Sterowany ręcznie poprzez włącznik, równolegle z oświetleniem w pomieszczeniu albo automatycznie przez zegar sterujący.

Do otworów wentylacyjnych ø 100 mm.

Miniwentylator rewelacyjny do łazienek, toalet i innych niewielkich pomieszczeń. M1 konstruowane i stworzone są w Niemczech, co zapewnia ich najwyższy kanon.
Powietrze napływa do wentylatora bocznymi szczelinami. Szczelnie zamknięta fasada zakrywa strefy zabrudzenia, zaś gładki front pozwala utrzymać go w czystości. Uniwersalny montaż zezwala na działanie wentylatora na ścianie lub suficie.

Wentylator Premium M1 wyszukane wzornictwo i nadzwyczajne właściwości techniczne. Można zamontować go w łazience (nawet w obszarze pierwszym pomieszczeń wilgotnych - nad wanną i brodzikiem) jak i w każdym innym pomieszczeniu. Spełni oczekiwania w mieszkaniu oraz w pomieszczeniach przemysłowych i użyteczności publicznej. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, pozostanie niezawodny na dużo lat.

Wszystkie modele M1 wyposażone są w dwa stopnie produktywności.
mają najwyższe ciśnienie w swojej klasie: 31 Pa przy efektywności 60 m3/h.

Głośność:
25 dB(A) przy efektywności 75 m3/h
30 dB(A) przy sprawności 90 m3/h

nad wyraz cichy i energooszczędny: Nowa technika ultraSilence® i znak „greenTec" zapewniają, że MiniVent® jest najcichszym i najbardziej energooszczędnym na polskim rynku wentylatorem w swej klasie. Energooszczędny silnik zaopatrzony w łożyska kulkowe, o długiej żywotności, nie wymaga konserwacji (gwarantowane 40.000 godzin pracy). Klapa zwrotna działa automatycznie, bez poboru dopełniającej energii. Maksymalna moc właściwa wynosi 0,24 kW/(m /s).

skuteczny: wyposażony w dwa poziomy efektywności do wyboru M1/100 - 90/75 m3/h. Wirnik i zdejmowana kierownica gwarantują utrzymanie maksymalnej produktywności, przy równocześnie wyjątkowo niskim poborze prądu. Dzięki wysokiemu ciśnieniu już na najniższym biegu parametry, jakie inne wentylatory osiągają przy pełnych obrotach.

dane technologiczne

Średnica: 100 mm
szybkość: 2650/2250 r.p.m
Moc: 9/5 W
Zasilanie: 230 V
skuteczność: 90/75 m3/h
Głośność: 30/25 dB
Waga: 0,8 kg