Folia izolacyjna w płynie cl 51 5kg marki Ceresit

od 0,00 PLN

CO 81
Płyn do iniekcji.
Płyn iniekcyjny do wykonywania wtórnych izolacji przeciwwilgociowych i wzmacniania podłoży realizowanych na bazie zapraw cementowych.
cechy:
  • Głęboko penetrujący
  • Hydrofobowy
  • Zamykający kapilary
  • Reaktywny
  • Wzmacniający podłoże

Opis:
  • Służy do uszczelniania kapilar w murach betonowych, ceglanych, kamiennych i niewiele znaczących pęknięć o szerokości do 0,5mm. Może być wprowadzony ciśnieniowo, grawitacyjnie lub poprzez aplikacje pędzlem. Służy na dodatek do wzmacniania podłoży tworzonych na bazie zapraw cementowych. Zapobiega efektowi pylenia i wycierania się posadzek.

1. Realizowanie iniekcji.
Płyn CO 81 uszczelnia kapilary w murach ceglanych i kamiennych i minimalne pęknięcia o szerokości do 0,5 mm. Do wywierconych w murze otworów płyn może być wprowadzany pod ciśnieniem (metoda istotnie zalecana, gdy mury są szczególnie zawilgocone) lub grawitacyjnie (mury lekko wilgotne i wilgotne).
2. Uszczelnianie powierzchniowe i strukturalne.
CO 81 można stosować razem z zaprawą CR 65, CR 90, CR 166 na nad wyraz wilgotnych powierzchniach murów, tynków, gazobetonu, betonów (np. Na połączeniu ściany z ławą fundamentową) w celu uzyskania suchego podłoża umożliwiającego wykorzystanie bitumicznych tworzyw izolacyjnych Ceresit: CP 43, CP 44, CP 48, BT 18, BT 21. Płyn można nakładać na powierzchnie pionowe i poziome. Razem z zaprawą CR 65, CR 90, CR 166 może być on użyty do uszczelniania murów fundamentowych od strony piwnic i uszczelnień strukturalnych gazobetonu. Nie stosować na podłożach zawierających gips.
wymiary opakowań
Kanister plastikowy 30 kg