Erismann Tapeta w kwiaty maruva turkusowa winylowa na flizelinie (4002790210139)

od 105,00 PLN

  • Producent: ERISMANN
  • Kategoria: Tapety

Tapeta MARUVA z luksusowej serii ELLE DECORATION to jedyna w tym pakiecie opcja z motywem kwiatowym. Kompilacja, w zależności od wyboru jednej z trzech opcji kolorystycznych, składa się z różnobarwnych, okazałych wzorów roślinnych.

Łączy w sobie delikatność pęków kwiatowych z kontrastującą zielenią ich liści. W zależności od charakteru jaki chcemy nadać wnętrzu możemy wybrać opcję z białym, turkusowym bądź beżowym tłem. Każda z nich perfekcyjnie wpisuje się w trendy dekoratorskie NEW NEUTRALS, w ramach których wnętrza wypełnione są naturalnymi, pastelowymi odcieniami tworząc delikatny dla odbiorcy obraz.

Zwróć także uwagę, że faktura tapety jest nieco połyskująca. Produkt powleczony jest powłoką winylu tłoczonego na gorąco, który zapewnia najwyższą odporność na zmywanie i działanie promieni słonecznych.

doskonale sprawdzi się w wilgotnych pomieszczeniach, w przeciwieństwie do tapet papierowych. Dzięki podkładowi flizelinowemu klej w trakcie montażu nakładamy jedynie na ścianę, bez konieczności uprzedniego namaczania tapety.

artykuł usuwamy na sucho, dlatego nie musisz martwić się o pozostające na ścianie resztki tapety. Zwróć jednak uwagę, że regularny charakter szablonu wymaga starannego nałożenia, dlatego ze względu na możliwość przesunięcia wzoru warto kupić uzupełniającą rolkę, którą w razie konieczności, w oryginalnym opakowaniu możesz zwrócić.