zestaw inteligentnego sterowania roletami: home center lite, keyfob, roller shutter x 3 marki Fibaro

od 1999,00 PLN

komplet FIBARO do sterowania roletami to najlepszy sposób na komfortowe zasłanianie i odsłanianie rolet w Twoim domu. Jednym kliknięciem w aplikacji FIBARO albo przy pomocy mobilnego pilota możesz zarządzać jedną roletą bądź wszystkimi w danym pomieszczeniu.

Przykłady zastosowania:
Zsynchronizuj budzik z otwieraniem rolet w sypialni albo całym domu, dzięki temu szybciej wstaniesz z łóżka i przywitasz dzień. Wieczorem natomiast, uzbrajając alarm na noc, jednym kliknięciem zasłonisz rolety. Możesz również uzależnić pracę rolet i żaluzji od warunków pogodowych. Latem system FIBARO zadba o chłód w pomieszczeniach, zamykając rolety w czasie największych upałów, a zimą zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania, izolując dom w największe mrozy.


Zasilanie
Zasilacz 9-12 VDC • Zasilanie: 100-240V~ 50/60 Hz Okablowanie: Wymaga neutralne Maksymalne obciążenie: 1000 W - 4.3 A (230 V AC) pobór mocy: < 0.8 W • Zasilanie: bateria CR2450 3,0V (dołączona) Czas pracy baterii: ok. 2 lata (przy domyślnych ustawieniach, maksymalnie 5 naciśnięciach dziennie i bezpośrednim zasięgu)
Pozostałe cechy
Pamieć 128 MB RAM Dysk: 128 MB SLC HDD Zasięg: do 50 m na zewnątrz a do 30 m w środku (w zależności od ukstałtowania terenu) • Zasięg: do 50 m na zewnątrz do 30 m w środku (w zależności od ukształtowania budynku) • Zasięg: do 50 m w terenie otwartym do 40 m w budynkach (zależne od ukształtowania terenu i konstrukcji budynku)