SKRZYNKA ROZDZIELCZA 16x75/200

od 393,60 PLN

skrzynka rozdzielcza KLO-II-16xfi75/fi200-OC
Średnica DN - 75 mm /200 mm
ilość odejść: 16

Skrzynki rozprężne KLO-II-16x75/fi200-OC są elementami przyłączeniowymi przewodów rozciągliwych FLX-HDPE, które wspólnie tworzą system rozprowadzania wentylacji mechanicznej w tym rekuperacji. Ze względu na swoje nieznaczne wymiary gabarytowe nie wymagają dużo miejsca albo specjalnego zabudowania. Pozwala to na uzyskanie większej powierzchni użytkowej dla wnętrza.
Skrzynki rozprężne stworzone są ze stali ocynkowanej.

System rozdzielaczowy składa się z kanałów wentylacyjnych, skrzynek rozprężnych i innych części składających się na kompletną instalację, którą można scalić z rekuperatorem. Komponenty te sprawdzają się w miejscach, gdzie liczy się rozciągliwość, a także wytrzymałość – dzięki sporej sztywności obwodowej, przewody mogą być zalewane betonem.
rozmiary - System bazuje na przewodach o zewnętrznym rozmiarze 75, gdzie średnica wewnętrzna wynosi 63 mm. Wszelkie części złączne przypasowane są do rozmiaru zewnętrznego przewodu.

Instrukcja konstrukcji:
Przewody wsuwane są do metalowych przyłączy i przepustnic tworzonych z wewnętrznym przerolowaniem. Stanowi ono zatrzask dla karbowanego przewodu, którego końcówka przylega bezpośrednio do puszki.