DAIKIN ALTHERMA LT EDLQ NISKOTEMPERATUROWA POMPA CIEPŁA 16 KW DO CO/CWU Z GRZ. EL. 3 KW MONOBLOK EDLQ016C3V3

od 32279,32 PLN

DAIKIN ALTHERMA LT EDLQ NISKOTEMPERATUROWA POMPA CIEPŁA 16 KW DO CO/CWU Z GRZ. EL. 3 KW EDLQ016C3V3

Niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma stanowi część nowatorskiej gamy produktów, zaprojektowanych z myślą o dostarczeniu tego, co najkorzystniejsze w sterowaniu klimatem.

  • 3 w 1: Daikin Altherma to kompleksowy system grzewczy i produkcji ciepłej wody użytkowej z opcją chłodzenia
  • Najwyższe sprawności sezonowe do A++ duże oszczędności w kosztach eksploatacyjnych.
  • perfekcyjne dostosowanie do nowych budynków, a także do niskoenergetycznych domów
  • Pełna kontrola komfortu i kosztów dzięki nowoczesnemu sterownikowi i aplikacji na smartfona
  • słuszny komfort w zakresie grzania i produkcji ciepłej wody użytkowej w temperaturach zewnętrznych do -25°C
perfekcyjne dopasowanie do nowych budynków

Pompy ciepła Daikin: łączą produktywność z pełnym komfortem Pompy ciepła to całościowe rozwiązania grzewcze na okres zimowy i chłodzenia na okres letni. Cechuje je naturalna przewaga w zakresie zużycia energii. Pompy ciepła wykorzystują energię grzewczą z powietrza atmosferycznego (tak zwane pompy ciepła powietrze-powietrze i powietrze-woda), tym samym drastycznie redukując zużycie energii w kontraście do konwencjonalnych źródeł ogrzewania wykorzystujących paliwa kopalne. Niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda stanowią optymalne rozwiązanie dla nowych mieszkań albo budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu. Zaprojektowane w Europie dla Europy, nasze pompy ciepła powietrze-woda nadają się do użytkowania we wszelkich strefach klimatycznych Europy poprzez cały rok.

Zasilanie energią ze źródła odnawialnego

Pobierając energię odnawialną z powietrza, nasza niskotemperaturowa jednostka Daikin Altherma ogrzewa, chłodzi i zaopatruje Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi organicznej.

  • Zasilanie energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza i w 25% energią elektryczną
  • Osiąga klasę A++ sprawności energetycznej dla ogrzewania
  • Połącz pompę ciepła z układem wspomagania solarnego,rozszerzyć oszczędności energii na ciepłej wodzie

Gwarantowany zakres roboczy do -25°C

Urządzenia Daikin nadają się do pracy we wszystkich klimatach, nawet w minimalistycznych warunkach zimowych dzięki zakresowi roboczemu do -25°C.

Niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma stanowi część prekursorskiej gamy produktów, zaprojektowanych z myślą o dostarczeniu tego, co najkorzystniejsze w sterowaniu klimatem. › 3 w 1: Daikin Altherma to kompleksowy system grzewczy i produkcji ciepłej wody użytkowej z opcją chłodzenia › Najwyższe efektywności sezonowe do A++ wielkie oszczędności w kosztach eksploatacyjnych › genialne przypasowanie do nowych budynków oraz do niskoenergetycznych domów › Pełna kontrola komfortu i kosztów dzięki nowoczesnemu sterownikowi i aplikacji na smartfona › słuszny komfort w zakresie grzania i produkcji ciepłej wody użytkowej w temperaturach zewnętrznych do -25°C

Inwerter

Sprężarki inwerterowe w sposób bezustanny regulują szybkość sprężarki dostosowując ją do aktualnych potrzeb. Rzadsze, energochłonne cykle załączania i zatrzymywania ograniczają zużycie energii (do 30%) i zapewniają bardziej zrównoważoną temperaturę.

Dlaczego warto wybierać rozwiązania Daikin?

Komfort

Ci trzeba słusznego komfortu przez cały czas w zakresie ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła Daikin Altherma oferuje właśnie taki komfort - tylko Daikin to potrafi.

Sterowanie
pełna kontrola kosztów i poziomu komfortu jest ważna. Pompa ciepła Daikin Altherm jest nietrudna w obsłudze i można ją prosto kontrolować dzięki naszemu specjalnie opracowanemu systemowi sterowania i nowemu interfejsowi.
produktywność energetyczna
Bazując na latach doświadczeń i rozwoju oraz produkcji, jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasza technika wbudowana w Daikin Altherma proponuje niemało lat bezawaryjnego działania.
bezusterkowość
bezusterkowość jest warunkiem niezbędnym dla każdego nowego systemu grzejnego. Technologia, projekt i produkcja Daikin zgodne z najsurowszymi normami udowodniły swoją najwyższą produktywność. Bazując na doświadczeniu, a jednocześnie z zachowaniem starannych tolerancji, jesteśmy w stanie zapewnić, iż nasze urządzenia to gwarancja wielu lat bezawaryjnego działania.
Lata badań i zdobywania doświadczenia z arcytrudnymi temperaturami, pozwoliły firmie Daikin uzyskać niesłychaną wiedzę w zakresie produkcji pomp ciepła, które gwarantują najwyższą wydajność w najtrudniejszych warunkach zimowych. Właśnie dlatego jednostki zewnętrzne Daikin proponują sprawne funkcje zabezpieczające przed oblodzeniem. Bronią one przed nawarstwianiem się lodu i pozwalają pracować jednostkom w słuszny sposób, niezależnie od występujących temperatur. Dlatego, bez względu na to jaki system Altherma się wybierze, jednostki te są najkorzystniejszym rozwiązaniem w każdym klimacie.

Zobacz także