Zestaw piec kondensacyjny JEDNOFUNKCYJNY Viessmann VITODENS 100-W B1HF 3,2-25kW+ZASOBNIK c.w.u.Vitocell 100 L-W CUGA - Nowość

od 9900,00 PLN

 • Producent: Viessmann
 • Kategoria: Piece

komplet piec gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny Viessmann VITODENS 100-W, typ B1HF do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej z pojedynczym systemem spalinowym. (znamionowa moc grzewcza 3,2 – 25 / 2,9 – 22,9 [kW] [50/30ºC] / [80/60ºC]) + podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W CUGA o obszerności 100L.

Ciepło dla pokoleń

Vitodens stworzony w Niemczech, na którym możesz polegać dziś i jutro. Dzięki szczególnie wysokiej jakości komponentów i najnowszej technice jest niezwykle oszczędny. A przy wykorzystaniu kolektorów słonecznych zaoszczędzi choćby do 35% energii. Kontroluj i steruj nim przy pomocy aplikacji ViCare i ciesz się świetnym klimatem wnętrza z Twoimi dziećmi – tak ekspresowo dorastają!

Nowy Vitodens – dzisiaj bestseller Viessmann jest jeszcze lepszy!

 • Zintegrowane WiFi zagwarantuje komfortową obsługę poprzez aplikację przenośna ViCare
 • Nowy, wysokiej jakości gazowy palnik MatriX Plus ze stali szlachetnej
 • Do 35% oszczędności w połączeniu z kolektorami słonecznymi
 • przypasowany do spalania gazu z domieszką do 20% wodoru
 • 10 lat gwarancji na wymiennik ciepła Inox-Radial
 • tworzony w Niemczech
 • Nagrodzony statuetką TOPBuilder dla najwyższej jakości produktów i rozwiązań budowlanych

świeże gazowe kotły kondensacyjne Vitodens 100-W to dowód, że w Viessmann wciąż dążymy do doskonałości!

Z piwnicy, na pokoje

świeże, matowe lakierowanie proszkowe w kolorze biała perła jest jedynym tego typu na rynku i wpisuje się harmonijnie w aranżacja każdego nowoczesnego mieszkania. Pokaźniejsza grubość blach zapewnia pokaźniejszą stabilność i odporność.

Najwyższa skutecznośći niezawodność

Nowoopracowany palnik MatriX-Plus jest jeszcze bardziej niezawodny i wydajny niżeli jego poprzednik. Układ samoczynnej regulacji spalania Lambda Pro gwarantuje za każdym razem pełne osiągi, choćby przy wahaniach jakości gazu i zmiennych warunkach pracy.

Więcej bezpieczeństwa, więcej komfortu

Aplikacja przenośna ViCare App i zintegrowany interfejs WLAN pozwalają instalatorowi zapewnić swoim klientom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W razie zakłóceń w pracy urządzenia instalator zostaje o nim poinformowany, jeszcze zanim w mieszkaniu spadnie temperatura.

Gotowy na przyszłość

technika, umożliwiająca użycie mieszanin gazu ziemnego z wodorem do ogrzewania budynków już istnieje i jest dostępna na rynku. Gazowe kotły kondensacyjne najnowszej generacji Vitodens 100 mogą już teraz pracować z 20-procentową domieszką wodoru. Dlatego właściciele domów, którzy zdecydują się na te progresywne kotły wiszące, będą już znakomicie przygotowani na oczekiwania przyszłości.

Łatwy do zainstalowania

Nowa rodzina kotłów Vitodens upraszcza instalatorowi codzienną pracę po każdym względem. Prace uruchomieniowe, wykonywane w niedogodnej pozycji, należą już do przeszłości. Dochodzi do tego dużo innych korzyści, jak ujednolicenie przyłączy czyintuicyjny asystent uruchamiania.

instynktowne uruchamianie

ulepszony asystent uruchamiania zezwala na wygodne realizowanie wszelkich czynności obsługowych na ekranie dotykowym. Opcjonalnie można w tym celu skorzystać w tym celu z naszej aplikacji przenośnej ViStart App na smartfon lub tablet. Nie jest do tego konieczne połączenie z Internetem.

Internet Inside

Skomunikowanie każdej instalacji z Internetem jest warunkiem, by zapewnić swym klientom jak najlepszy serwis także w przyszłości. Zintegrowany moduł WLAN i aplikacja ViCare App pozwala załatwić tę sprawę z użytkownikiem instalacji w kilka minut. Dopiero wtedy można uznać uruchomienie instalacji za zakończon

Łatwy do serwisowania

Przy nowej generacji kotłów instalator staje się długoletnim opiekunem sowich klientów, mogącym z łatwością kontrolować dobrześć i wydajność pracy instalacji przez zdalną diagnostykę.

50 procent mniej części zamiennych

Modułowa budowa nowych gazowych kotłów wiszących i programu osprzętu upraszcza projektowanie, montaż i serwisowanie instalacji. W wyniku czego oznacza to zmniejszenie asortymentu części zamiennych i mniejszą złożoność programu produktów.

Jeszcze łatwiejsze czyszczenie

Moduł kondensacyjny z wypróbowanym wymiennikiem ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej i nowo opracowanym palnikiem MatriX-Plus jest gwarantem najwyższej jakości, skuteczności energetycznej i trwałości użytkowej, a dzisiaj daje się jeszcze prosto czyścić.

za każdym razem wszystko na oku

Połączenie online pozwala wykrywać możliwe zakłócenia także zdalnie, i pozwala na jednostkowe sygnalizowanie z jednolitym systemem kodów zakłóceń. Dzięki temu instalator może jeszcze przy biurku przygotować sobie rozwiązanie problemu, zmienić nastawy i zamówić części zamienne. Jadąc do klienta ma ze sobą wszystko co potrzeba i nie czekają go na miejscu żadne niespodziewanki.

Budowa pieca VITODENS 100-W

Palnik MatriX-Plus – wysokoefektywne serce nowej generacji kotłów Vitodens

„Nic nie jest tak korzystne, żeby się nie dało ulepszyć“ – na tej zasadzie Viessmann od ponad 100 lat doskonali już sprawdzoną technikę i dopasowuje ją do nowych wymagań rynku.

Bardziej kompaktowe, bardziej efektywne, bardziej ekonomiczne

Sercem nowej generacji gazowych kotłów kondensacyjnych jest nowo opracowany palnik MatriX-Plus. Największy zakres modulacji przy maksymalnej stabilności płomienia – dla zauważalnie niższego zużycia paliwa.

Mniej części zamiennych – niższe koszty

Palnik MatriX-Plus wymaga dla wszystkich typowielkości kotłów Vitodens tylko jednego rodzaju korpusu i jednego typu elektrody zapłonowej. Zaleta nowej generacji: mniejszy asortyment i większa unifikacja części zamiennych – a przez to niższe koszty.

automatyczna regulacja spalania Lambda Pro Plus

Dalszą innowacją technologiczną Viessmann jest układ samoczynnej regulacji spalania Lambda Pro Plus. Dostosowuje się on automatycznie do typu gazu i parametrów układ odprowadzania spalin, zapewniając zawsze czyste i efektywne spalanie. Układ przeprowadza także automatyczną adaptację do długości przewodów spalin i wysokości zainstalowania.

Wymiennik ciepła Inox-Radial

Jako wymiennik ciepła spaliny/woda zaimplementowano wypróbowany, tworzony ze stali szlachetnej Inox-Radial.

Przegłąd zalet

 • Wysoka trwałość i skuteczność, wymiennika ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej
 • O 40% niższe emisje NOx redukują obciążenie środowiska
 • Największy zakres modulacji przy maksymalnej stabilności płomienia – dla zauważalnie niższego zużycia paliwa
 • Niższe koszty poprzez zmniejszenie asortymentu części zamiennych i uproszczenie produktów
 • Stale czyste i sprawne spalanie przez samoczynne dobranie parametrów do rodzaju gazu i systemu odprowadzania spalin
 • bezusterkowe i bezpieczne, bo opracowane i wytworzone „Made in Germany aby Viessmann”
 • 10 lat gwarancji

pojemnościowy podgrzewacz Vitocell 100-W

przystępne cenowo i bezusterkowe w eksploatacji podgrzewacze ciepłej wody użytkowej Vitocell 100-W w zależności od potrzeby na ciepłą wodę i możliwości instalacji można ustawić obok albo pod kotłem grzewczym. Urządzenia przystępne są w przeróżnych wersjach kolorystycznych.

atuty

 • gwarantuje podgrzew całej objętości wody dzięki wężownicy grzewczej sięgającej do dna zasobnika.
 • znamionuje się niewielkimi stratami ciepła dzięki wysokowydajnej, okalającej izolacji grzejnej.
 • Zabezpieczona przed korozją komora zasobnika ze stali z emaliowaną powłoką Ceraprotect.
 • w dodatku ochronę katodową gwarantuje anoda magnezowa. Tytanowa anoda ochronna wchodzi w skład wyposażenia dodatkowego.

dostępne wersje:

 • Vitocell 100-W rodzaj CUGA/CUGA-A, ustawiany pod kotłem o obszerności 120 i 150 litrów
 • Vitocell 100-W, typ CVA/CVAA-A, ustawiany obok kotła o pojemności 160, 200 i 300 litrów
 • Vitocell 100-W rodzaj CVAA, ustawiany obok kotła o pojemności 300 litrów
 • Vitocell 100-W rodzaj CVBB, ustawiany obok kotła o obszerności 300 litrów (biwalentny, do instalacji solarnych)
 • Vitocell 100-W wariant CVB, ustawiany obok kotła o pojemności 400 litrów (biwalentny, do instalacji solarnych)

Katalog [ pobierz ]

Vitocell 100-W - broszura [ pobierz ]

Zobacz także