Klarstein shetland 600 osuszacz powietrza odwilżacz 220 ml/dzień 22 w biały

od 269,99 PLN

Odetchnij głęboko: Odwilżacz powietrza Shetland 600 marki Klarstein eliminuje wilgotne, stęchłe powietrze z pomieszczeń i pozwala na luźne oddychanie. Wilgotne powietrze i osadzająca się rosa nie mają szans.

Odwilżacz powietrza Shetland 600 producenta Klarstein usuwa nadmiar wilgoci z powietrza. Urządzenie filtruje z powietrza do 220 ml wody dziennie i zbiera je w pojemniku zbiorczym o obszerności 0,5 l. Dzięki wykorzystaniu elementu termoelektrycznego Shetland 600 jest nadzwyczaj energooszczędny, zużywa tylko 22 W energii elektrycznej i jest przy tym niezwykle cichy.

Urządzenie pracuje do momentu, aż sensor wykryje, iż zbiornik wody jest pełny, i wtedy wyłącza się automatycznie. Po opróżnieniu zbiornika – wodę można np. Wykorzystać do podlania kwiatów – urządzenie początkuje pracować ponownie.

Dwie diody LED informują o pracy urządzenia i o pełnym zbiorniku wody, który trzeba opróżnić. Odwilżacz powietrza Shetland 600 producenta Klarstein pozwoli na produktywne polepszenie klimatu w pomieszczeniach do 40m²: przechodnich garderobach, łazienkach i jadalniach.

Urządzenie usuwa niepożądaną parę wodną i pomaga uniemożliwiać powstawaniu plam od pleśni i osadzaniu rosy. Współpracując z nawilżaczem powietrza, urządzenie zagwarantuje stały i błogi klimat w pomieszczeniu.

Dzięki eleganckiemu wzornictwu osuszacz powietrza Shetland 600 firmy Klarstein bez problemu wpasuje się w każde wnętrze. Najkorzystniejszy klimat: Odwilżacz powietrza Shetland 600 producenta Klarstein uwolni powietrze z nadmiaru wilgoci i pomoże w uzyskaniu przyjemnego klimatu.

dostępne kolory: biały, czarny (nr kat. 10030043)