elegancki i skuteczny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster oraz funkcją inteligentnego nawilżania. Oferuje możliwość stałego monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Dzięki jonom Plasmacluster sprawnie eliminuje destrukcyjne drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,na dodatek z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin.

perfekcyjnie eliminuje nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Zamontowane kółka czynią urządzenie jeszcze bardziej mobilnym, a na nowo zaprojektowany zbiornik na wodę umożliwia utrzymanie najwyższej higieny w jego wnętrzu.

wspaniały do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest świeże i czyste powietrze o stosownej i wygodnej wilgotności.

Specjalne programy, pozwalające pousuwać alergeny z wnętrza - takie jak kurz i pyłki, dzięki temu powietrze staje się przychylne dla alergików. Wyświetlacze oczyszczaczy powietrza Sharp pokazują szczegółowe informacje na temat stopnia skażenia i poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Inteligentny system zastrzeżony przez firmę Sharp, który pomaga eliminować przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a nawet roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki temu Twój dom będzie pełen świeżego i czystego powietrza....