Medyczny oczyszczacz powietrza uvirus killer marki Blaupunkt

od 1000,00 PLN

UVirus Killer z linii MEDICO jest nieprzeciętnym oczyszczaczem medycznym do średniej wielkości pomieszczeń. kanon tego urządzenia cechuje się wysoką produktywnością i niskim poziomem emitowanego hałasu. 6 etapów oczyszczania powietrza w tym 4 filtry: wstępny, HEPA, węgla aktywowanego, fotokatalityczny oraz lampa UV-C i funkcja jonizacji generujejaca aż 8 milionów jonów/cm3. Jony ujemne działają bakteriobójczo i neutralizują wirusy, likwidując 99,99% ich populacji. Funkcja Wi-Fi pozwala łączyć się z oczyszczaczem z każdego miejsca z dostępem do sieci. Aplikacja mobilna jest przystępna na iOS i Android. Produkty z niebieską kropką towarzyszą nam od ponad 90 lat, a logo firmy BLAUPUNKT to jedna z najistotniej rozpoznawalnych marek na świecie. Technika intensywnego odkażania powietrza może obniżyć liczba wirusa, bakterii i innych niebezpiecznych substancji w powietrzu i na powierzchni, w tym wirusa H1N1, gronkowca złocistego, gronkowca białego, pałeczki zapalenia płuc, pałeczki okrężnicy i innych.

6 faz uzdatniania powietrza

  • Faza pierwsza: Filtr wstępny

Mikronowy filtr siatkowy wydajnie blokuje włókniste cząstki o średnicy 2,5 mm ze skutecznością powyżej 99,99%. Filtr można czyścić kilkadziesiąt tysięcy razy. Ten filtr wychwytuje obszerniejsze cząstki takie jak sierść zwierząt domowych, łupież i kurz, ulepszoną sprawność następującym po nim filtrom.

  • Faza druga: wydajny filtr H13 HEPA

Filtr powietrza, medycznej klasy HEPA H13, pochłania zgubne cząsteczki, nie mniejsze niżeli 0,3 mikrona. Filtr wychwytuje, z powietrza, 99,97% małych cząstek stałych, takich jak pyłki, zanieczyszczenia i alergeny oraz obniża występowanie bakterii, wirusów, pyłków kwiatowych i smogu w powietrzu. Antywirusowy szkielet PET z jonami miedzi i srebra Cu2Ag+, współdziałający z filtrem, medycznej klasy, HEPA H13, uzyskuje najlepszy efekt izolacji bakteryjnej i sterylizacji antywirusowej. Przeprowadzony test potwierdził, iż antywirusowy szkielet PET ma zasadniczy wpływ na eliminowanie wirusów, takich jak SARS, H7N9 (ptasia grypa, koronawirus) i H1N1 (wirus grypy oddechowej).

  • Faza trzecia: Filtr z węglem aktywowanym

zmodyfikowany węgiel aktywny może odfiltrowywać formaldehyd / VOCS i inne zanieczyszczenia gazowe, aby utrzymać powietrze świeżym.

  • Faza czwarta: Filtr fotokatalityczny

W tym filtrze zaimplementowano fotokatalityczne cechy nanocząstek tlenku tytanu (TIO2). Silna katalityczna degradacja następuje w oświetleniu UV. Ten filtr efektywnie likwiduje formaldehyd, toluen, ksylen, amoniak, lotne związki naturalne (TVOC) i inne zanieczyszczenia.

  • Faza piąta: Lampa UV-C

Promieniowanie UV-C, o długości fali: 100–280 nm, sprawnie usuwa występujące na powierzchniach bakterie i wirusy. Powstrzymuje ich rozwój.

  • Faza szósta: Jonizator

Ujemne stężenie jonów: 8000000 sztuk /cm3. Wytworzenie ozonu: < 0,03 PPM. Oczyszczacz powietrza formuje ciągły strumień milionów ujemnych jonów krążących w powietrzu. Jony ładują szczególnie nieznaczne cząstki (np.: kurz, sierść, bakterie oraz zarodniki pleśni i grzybów), powodując ich zbrylanie się, co czyni je obszerniejszymi i łatwiejszymi do wychwycenia przez filtr powietrza lub zostają wessane w trakcie odkurzania. Ozonowanie: Wzbogacony o dodatkową cząsteczkę tlen O2 przekształca sie w ozon O3, który eliminuje patologiczne mikrocząsteczki wywołujące nieprzyjemny zapach.

atrybuty towaru i informacje techniczne

Karta produktu [ pobierz ]