Baseus Moisturizing Car Humidifier | Nawilżacz powietrza samochodowy USB 300ml | czarny - Czarny

od 76,90 PLN

Samochodowy nawilżacz powietrza Baseus

w trakcie jazdy samochodem wilgotność powietrza jest pokaźnie poniżej normy. Główną przyczyną tego jest samochodowa klimatyzacja, która niezwykle wysusza powietrze. Aby uniknąć suchego powietrza w Twoim samochodzie, użyj nawilżacza Baseus, który dzięki delikatnej mgiełce nawilży wnętrze Twojego auta.


Wysoka jakość wykonania

Aby zrezygnować z konwencjonalnych sztucznych materiałów, nawilżacz został wytworzony z wysokiej jakości aluminium. Efektywnie ogranicza rozwój bakterii i pokazuje się wyjątkowo elegancko. Wielkość kubka sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i nie będzie dla Ciebie problemem umieszczenie go w wygodnym dla Ciebie miejscu.


znaczna objętość

Dzięki znacznej obszerności 300 ml nie musisz napełniać odświeżacza każdego dnia. Wystarczy napełnić go raz w tygodniu, aby mógł służyć Ci w trakcie codziennej jazdy samochodem.


Bezpieczne wykorzystywanie

Nawilżacz powietrza jest bezpieczny w trakcie wykorzystywania, choćby gdy ilość wody jest bardzo niska. Zabezpieczająca sonda samoczynnie wykrywa zbyt niską liczba wody i wyłącza nawilżanie. Wyłącza się dodatkowo samoczynnie po 6 godzinach ciągłej pracy. Urządzenie posiada wskaźnik poziomu wody - wystarczy rzut oka by sprawdzić czy jest potrzeba uzupełnienia wody.


2 tryby nawilżania

W zależności od potrzeb nawilżacz umożliwia wybranie jednego z dwóch przystępnych trybów: tryb przerywanego albo ciągłego nawilżania.


Specyfikacja

UWAGA! Do nawilżacza nie należy dodawać żadnych aromatów lub soli, ponieważ grozi to uszkodzeniem urządzenia.