Meran kominek elektryczny 950 / 1850 w instafire ściemniacz czarny marki Klarstein

od 0,00 PLN

Kominek elektryczny Klarstein Meran uwodzi realistyczną iluzją płomieni w każdym pomieszczeniu. Delikatne światło wiernie naśladuje prawdziwe płomienie i żarzące się szczapy drewna, tworząc przytulną, nastrojową atmosferę.

Ogień na kominku płonie niezależne od funkcji ogrzewania choćby w ciepłe letnie noce. Opcjonalnie włączana funkcja ogrzewania pozwala na ogrzewanie pomieszczeń z mocą 950 albo 1850 watów. Temperaturę możnaprzystosować za pomocą bezstopniowego termostatu.

Obsługa kominka elektrycznego odbywa sięza pomocą przełączników, dyskretnie ukrytych za drzwiczkami kominka. Specyficzne wykończenie kominka w żeliwnym stylu wytwarza wszędzie przytulną atmosferę. Wielkie okienko zapewnia znakomity widok na niemal hipnotyczną iluzję łagodnie tlących się szczap drewna.

Zgodnie z zasadą InstaFire wszystko działa bez prawdziwego ognia i irytującej sadzy, sprawiając mimo to wrażenie trzaskającego ognia i oczarowując każdego. Kominek elektryczny Klarstein Meran do każdego wnętrza: prawdziwa atrakcja w romantycznym stylu!

Uwaga! Ten produkt przeznaczony jest tylko do dobrze izolowanych pomieszczeń lub okazjonalnego wykorzystania.