Klarstein Zermatt kominek elektryczny 750 / 1500 W termostat InstFire wenge

od 569,99 PLN

Romantyka w stylu lat 70-tych. Kominek elektryczny Zermatt firmy Klarstein uwodzi realistyczną iluzją płomieni w każdym pomieszczeniu. Delikatne światło wiernie naśladuje prawdziwe płomienie i tlące się kłody drewna, wytwarzając przytulną, nastrojową atmosferę.

Ogień na kominku płonie niezależne od funkcji ogrzewania choćby w ciepłe, letnie noce. Przełączana funkcja ogrzewania, a z mocą 750 albo 1500 watów, zapewnia przyjemne ciepło w pomieszczeniach o powierzchni do do 20 m².

Obsługa kominka elektrycznego odbywa się bezpośrednio na urządzeniu: przełączniki są dyskretnie ukryte za drzwiami kominka elektrycznego. Temperaturę i intensywność efektu płomienia można z łatwością kontrolować przy pomocy pokrętła.

unikalny design kominka w stylu retro z lat 70-tych wytwarza wszędzie romantyczną atmosferę. Znaczne okienko zagwarantuje genialny widok na sugestywną iluzję płomieni łagodnie żarzących się szczap drewna. Zgodnie z zasadą InstaFire całość działa bez ognia, sadzy i dymu.

Gniazdo zasilania wystarcza, by wszyscy natychmiast ulegli urokowi kominka. Kominek elektryczny Zermatt producenta Klarstein: nastrojowość w niebanalnym wydaniu! Uwaga: ten produkt jest asygnowany tylko do korzystnie izolowanych pomieszczeń lub do okazjonalnego korzystania.