Klarstein castillo kominek elektryczny halogenowa imitacja płomieni czarny

od 0,00 PLN

elegancka gra płomieni w romantycznej atmosferze przez cały rok: Kominek elektryczny Klarstein Castillo uwodzi namiętnym ogniem bez obawy o poparzenie. Progresywna technologia w wysmakowanej obudowie, przywodzi na myśl wspomnienia minionych dni.

Kominek elektryczny Klarstein Castillo funkcjonuje zarazem jako niemal uniwersalny termowentylator, którego już sam widok starczy do stworzenia przytulnej atmosfery. Jego metalowa obudowa w wiktoriańskim stylu pokryta powłoką w imitacji żeliwa, stwarza luksusowe ramy dla szklanego kominka.

w rezultacie wszystkie oczy natychmiast kierują się na uderzająco realistyczną imitację płomieni halogenowych. Za sprawą oddzielnych przełączników i niezależnie od termowentylacji, syczące języki płomieni zapewnią przytulną atmosferę równocześnie zimą jak i w letnie wieczory - unikalny klimat chwil przy kominku podczas wszystkich czterech pór roku.

Przyjemne ciepło zapewni opcjonalnie włączany termowentylator elektryczny, ogrzewający wnętrza o powierzchni 40 m² z mocą 1000 i 2000 watów. By nic nie zakłócało kameralnego nastroju, panel sterowania elektrycznego kominka Klarstein Castilo ukryto za osłoną w formie drzwiczek (klapki).

Wyłącz światło, włącz nastrojowość: Kominek elektryczny Klarstein Castillo urzeknie cię namiętnie płonącym ogniem. Należy pamiętać, iż przy korzystaniu z napięcia zasilania 110 V moc grzewcza spadnie do 750 względnie 1500 W.