Kratki biokominek ball z certyfikatem tÜv (5901350073155)

od 0,00 PLN

BALL swoją nazwą i budową nawiązuje tematycznie do piłki nożnej. Taki design powoduje, iż może śmiało ozdabiać jednocześnie domowe przestrzenie, jak i wnętrza publiczne.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to także perfekcyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Dodatkowo wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa i wkład chłonny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest przez użycie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Na dodatek do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.